Alim Aliev

Важливо!!!

Тільки відкрив новини і шокований — у Львові СБУ сьогодні провели обшуки в будинках львівських активістів з Автономого Опору із звинуваченнями у публічних закликах до насильницького повалення державної влади. Затримали 15 активістів. Затримання проходило у кращих традиціях російських ФСБшників у криму в будинках кримських татар — о сьомій ранку вибили кувалдої двері, обличчям в підлогу, обшуки, вилучення техніки.

Так от, друзі. Серед цих «диверсантів» два моїх близьких друга з Криму — Денис Мацола та Максим Осадчук, активісти проукраїнського спротиву у Криму під час окупації, соратники Сенцова та Кольченка, яких я знаю і постійно тримаю контакт з 2005 року. Макс служив більше року в «Айдарі» був на передовій, Денис — блогер та активіст.

Обидва — знані в кримській активістській тусовці як розумні та класні хлопці. У Львові вони борються, наприклад, з незаконними забудовами. Хлопці, стали, очевидно заважати і їх таким чином вирішили «усміріть», а СБУ видало інформацію, про те, шо Автономний Опір (яка, як на мене, абсолютно проукраїнська) працював на замовлення Росії — краще ж не придумаєш, щоб зробити з них «ворогів народу». Українські медіа недовго думаючи просто передрукували реліз служби безпеки.

Хлопців щойно відпустили, але ТАКЕ не може бути у правовій державі. Тому звертаюсь до українських медіа, народних депутатів, колег-активістів та правозахисників не залишатись осторонь та дати максимальний розголос цьому.
Контактами я готовий ділитись

Джерело