Вчора опублікували сенсаційні матеріали слідства ГПУ про вбивства людей на Майдані беркутом, причетність діючих (!) працівників поліції, незаконну видачу зброї… І ви знаєте що після цього сталося? Та нічого не сталося. Абсолютно нічо.

Судді вважають, що треба перекладати адресу електронної пошти і ви думаєте, що якісь обурені люди підпалюють цей суд? Та ні, просто нічого не відбувається.

Ахметов приватизує чергові обленерго? І шо? І нічо.

Раніше всі хоч якось мімікрували під патріотів, вишиванки носили, військовим демонстративно допомагали, вата тихенько мовчала. Вже не мовчить. Тепер сєпари — «люди з іншою точкою зору», ми маєм дозволить їм голосувати, бо світ не пойме. Російська агентура фігачить відверту ворожу пропаганду з усіх ресурсів, зауваження їм робити не можна. «У вас всі сєпари…» звучить у відповідь. Бо вже не страшно, вже можна не ховатись.

Обєзумєвший губернатор області двіжує з організаторами проросійських мітингів? Та нічо, зате подивіться, який каравай і дівчата у віночках зустрічають гостей з Білорусі, через яку ми скоро запустим авіарейси на Москву. Тисячі небайдужих громадян підтримують курс партії і правітєльства, вєртікаль сільна как нікогда.

Я це чула від ригів в 2013 в грудні і чую зараз. Срєзи социологічєскіє їм показують всеосяжну перемогу і це через те, що баржа з кавунами все ж дійшла до Києва, про це був твіт у Гройсмана, ти шо, не бачив, зрадофіл, не віриш в водниє ворота, гімнюк?

джерело