Євген Шевченко

Оце зашквар! Прошу репосту – люди мають знати правду про цинізм та підступність влади!
Тарас #Костанчук, за якого я розповідав раніше, є оперативним співробітником #СБУ – додаю відео, де він сам про це каже під час судового засідання, що відбулося 5 липня 2017 року (відзняв громадський активіст Ihor Truba).

Тобто Порошенко, Аваков, Полторак і Грицак надають наказ своїм підлеглим – військовослужбовцям ЗСУ, НГУ/МВС, а також оперативними співробітникам СБУ ходити на прес-конференції і запевняти народ України в тому, що ми є «тітушками», фінансує нас Кремль, а народний депутат Семен Семенченко ще десять років тому був завербований ФСБ РФ.

Ось так службові особи, які отримують зарплатню із наших з вами податків, замість того, щоб виконувати свої службові обов’язки та стояти на сторожі національних інтересів насправді приймають участь у прес-конференціях на замовлення Банкової і запевняють українців, що наші вимоги в тому числі по створенню Антикорупційного суду є нікчемними, щосили намагаються нас дискредитувати і таким чином стоять на сторожі інтересів олігархії та корупції.

Дивіться відео і робіть висновки. Вийду в ефір в 21:30 – буду радий відповісти на ваші запитання!
P.S.: не здивуюся, якщо вже сьогодні Костанчука буде звільнено з СБУ і завтра нам усім будуть розповідати, що в них такий не працює, а мій допис – це чергова провокація Кремля).

Джерело