Учора близько 19.40 у місті Немирів Вінницької області на зупинці громадського транспорту смертельно поранили 27-річного АТОвця. Про це Vlasno.info повідомив начальник Немирівського відділу поліції ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Король.

– Загиблому нанесли один удар в область лопатки справа, ніж дістав легені, – говорить він. – Він мешкав у селі Вища Кропивна Немирівського району, а той, хто наносив удар — в селі Остапківці. Після скоєння злочину зловмисник втік. Зараз проводяться розшукові дії. За словами виконувача обов’язків старости Вищої Кропивни, що входить до Ситковецької об’єднаної громади, Володимира Мельника, загиблого АТОвця демобілізували торік.

– Сашко пішов працювати на тік, зійшовся з жіночкою, півроку тому народилась дитина. Тепер малесенький син Сашка залишився без батька, – зітхає Володимир Михайлович. – А Сашко ж пройшов в зоні АТО Авдіївську промзону, де було дуже гаряче, а загинув вдома, від ножа. Там дуже заплутана історія. Кажуть, що ще одного підрізали, зараз він в реанімації. Знаю, що в кафе “Юність” у Немирові відпочивали дві компанії АТОвців. Між ними були якійсь непорозуміння.

Частина АТОвців вже розійшлась, а Сашко поїхав на підтримку побратимів. Був тверезий, а ось як вийшло. Похоронять загиблого АТОвця завтра у рідному селі. Володимир Мельник згадав також, що близько 20 років тому загинув від численних укусів бджіл батько Сашка. У матері тоді залишились на руках троє дітей.

Джерело