Щоб зрозуміти, наскільки Президенту України Петру Порошенку важлива його кондитерська корпорація,  – ось його цитата за 2013 рік.

Так, будучи позафракційним депутатом у Верховній Раді, Порошенко коментував «торгівельні війни» України та Росії, зокрема заборону на ввіз у РФ продукції торгової марки «Рошен»: «Рошен» не є жертвою – «Рошен» є символом сьогодні. Усі розуміють причини, внаслідок яких «Рошен» потрапив під удар.

Усі розуміють, що вони не мають жодного стосунку до харчової безпеки, до якості, навіть до економіки. Причина цього є абсолютно відома – це інструмент тиску на мою державу – на державу Україна для того, щоб позбавити владу України і народ України свого суверенного права визначати, як нам далі жити».

Вже будучи кандидатом у Президенти України, Порошенко пообіцяв «грати чесно і продати «Рошен».

«Якщо мене оберуть Президентом України, я буду грати чесно і продам концерн  «Рошен». На посту Президента я хочу і буду піклуватися виключно про добробут України», – заявив Порошенко в інтерв’ю німецькій газеті «Bild».

Проте з «чесно» у Порошенка-президента щось не склалось, він віддав «Рошен» у «сліпий траст», згодом виявилось, що це – офшор.

джерело