Anton Marchuk:

Дякуючи Serhiy Guryev, звернув увагу на дуже цікаву історію.

Сьогодні всюди розміщена новина про те, що “Укроборонпром” залучає $150 млн інвестицій від американської “Oriole Capital Group”.

Якщо почати гуглити, то за запитом із назвою цієї фірми висвічуються переважно новини про сьогоднішнє підписання договору. Ще висвітлюється сайт цієї компанії, створений на одній сторінці, без жодних новин, інформації про діяльність та конкретики.

На сайті зазначено лише адресу в Лос-Анжелесі. Цікаво, що за цією ж адресз комою, у тій самій кімнаті зареєстрована адвокат Karine Halima Bernous.

Дещо більш цікаве мені видала мережа Linkedin: у цій мережі видно, що “Oriole Capital Group” своїм місцем роботи вказали дві особи – Pasha Saleh, який там є старшим віце-президентом і працює з жовтня цього року. Друга особа – комунікаційниця Kristine Szarkowitz, яка працює у цій компанії з листопада 2017. Хоча компанія, судячи з її сайту, зареєстрована в Лос-Анжелесі, обидвоє вказали у Linkedin, що компанія “Oriole Capital Group” знаходиться в Сіетлі.

А тепер найцікавіший момент: Pasha Saleh, віце-президент поважної компанії, яка має 150 млн дол для інвестицій в Харківський авіазавод, з листопада цього року одночасно працює… звичайним пілотом в авіакомпанії “Alaska Airlines”. А Kristine Szarkowitz, консультуючи у комунікаціях цю потужну компанію, одночасно консультує ще три фірми, одну з яких вона сама і заснувала.

Чомусь згадалось, як у 2012 році Каськів підписував мільярдний контракт про побудову LNG-терміналу з іспанським лижним інструктором.