Під Києвом ветерани антитерористичної операції (АТО) провчили водія маршрутки, який відмовився везти сина загиблого на Донбасі українського бійця.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Людмила Мартиненко.

“Водія-кривдника дитини загиблого АТОвця провчили!

Близько 20 ветеранів АТО зібралися на кінцевій зупинці 716 маршрутки у Вишневому, щоб захистити сина і вдову загиблого побратима. Циганок Сергій поліг у бою поблизу Дебальцевого 9 лютого 2015 року.

Нагадаю, що 12 грудня водій маршрутки (перевізник ПП «А.Т.Н.») вигнав 11-ну дитину з салону, не зважаючи на те, що хлопчик показав довідку і сказав водію, що його татко загинув на війні.

Сьогодні водій дуже вибачався перед матір’ю та пообіцяв, що такого більше не станеться і передав дитині цукерки. Тетяна Циганок прийняла вибачення і була дуже зворушена згуртованістю ветеранів.

Зі свого боку ветерани АТО та активісти попереджають водіїв та перевізників Київщини про дотримання пільгових місць для дітей загиблих Героїв неоголошеної війни.

Тетяна дякує ветеранам зі спілок ГО об’єднання учасників АТО с. Софіївська Борщагівка «Софіївка АТО», ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» м. Вишневе, ветеранам батальйону «Донбас», ветеранам та активістам Національного Корпусу.

За словами представника Громадської ради при КОДА цей кричущий інцидент ще розглядатиметься в адміністрації.” – написала волонтер.

Фото Мартиненко Людмилы.

джерело