Завдяки чинному главі ГПУ, наголосив нардеп, низка екс-посадовців позбулися порушених проти них справ.

Чинний генеральний прокурор Юрій Луценко має не лише піти з посади, але й сам постати перед правосуддям за бездіяльність і допомогу соратникам колишнього президента Віктора Януковича.

Про це заявив народний депутат Сергій Лещенко у своєму відеоблозі «Чесна політика».

За його словами, скоро назбирається повноцінний кабінет міністрів з-поміж колишніх соратників Януковича, які домовилися або перебувають у режимі секретних переговорів про порятунок власної шкіри з генпрокурором Луценком.

Лещенко нагадав, що свої проблеми залагодив із Луценком екс-міністр екології Микола Злочевський – він подорожує світом, вільно приїжджає до України й постачає газ на підприємства президента Петра Порошенка та його бізнес-соратника Ігоря Кононенка.

Ще один екс-посадовець – колишній міністр енергетики Едуард Ставицькийпроходить у справі приватизації Януковичем резиденції Межигір’я. До нього на зустріч в Ізраїль прилітали заступники Луценка Євген Єнін та Анжела Стрижевська, котрі є довіреними особами генпрокурора і не лише домовлялися про способи закриття справи.

Лещенко зауважив, що серед тих, хто може абсолютно спокійно спати, і колишній віце-прем’єр Юрій Бойко, який був переведений зі статусу потенційного підозрюваного в статус свідка у справі скрапленого газу Сергія Курченка. Те ж саме, наголосив нардеп, стосується й інших колишніх високопосадовців, справи котрих були злиті Луценком.

Джерело