Я вже, здається, нещодавно казав, що з квітня 2014 року просто ненавиджу мудаків, які говорять мені «Почєму ти сюда прієхал? Ета наш горад і ми здєсь самі разбєрьомся».

Ці слова я чув від сєпарів, які «захищали» Донецьку ОДА весною 2014, коли ми намагалися провести акції Автомайдану за єдину Україну, за український Донецьк.

Нам тоді били автомобілі, на нас нападали сєпари з калашами. До чого це все призвело ми всі з вами разом зараз бачимо.

Сьогодні тітушки мера Дніпра Бориса Філатова ці ж самі слова казали мені в очі на площі Героїв Майдану в Дніпрі, коли спробували не пропустити колону Автомайдану до будинку Філатова, який, скажемо прямо, не зважаючи на всі його попередні заслуги, тупо УХУ ЇВ і всупереч всьому призначив керівником Муніципальної поліції Дніпра екс-керівника Дніпровського Беркуту Ткаченка, який брав участь у штурмах Майдану.

Я не знаю, яка була мотивація у Бориса АльБЕРКУТовича під час прийняття даного рішення, він у деяких інтерв’ю говорить, що вина Ткаченка не доведена (як, в принципі і Януковича & Ко, то може повернемо в такому разі і Федоровича на посаду Президента, адже його вина в смерті Героїв Небесної Сотні також досі не доведена?), але я знаю точно, що посилаючи тупо нахуй людей, які проти подібних рішень, як він це вже зробив, прикриваючись при цьому тітушками, яких він зібрав під вивіскою «Муніципальної поліції» — це шлях до ДНР-2 (Дніпровська Народна Республіка).

Що далі? «Днєпр корміт всю Україні»?

«Нє хатім карміть нахлєбніков-укрофашистов»? Гаспадін Філатов спромігся лише по телефону нам сьогодні відповісти, коли ми все ж таки прорвалися до його будинку, «как прієхалі, так і уєдітє

Друзі, то ми з вами за це стояли на Майдані, щоб мери українських міст на четвертий рік після Революції Гідності ось так плювали нам всім в обличчя, призначаючи на керівні посади в правоохоронних органах тих, хто нас з вами намагався знищити чи як мінімум впаяти по 15 років? Я точно не за таку Україну вийшов у листопаді 2013-го.

Джерело