Надія Савченко зі своїми однодумцями презентуватиме громадську платформу «РУНА» в Львові.

Народний депутат Надія Савченко змінила час і місце презентації громадської платформи «РУНА» з Києва на Львів. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Савченко, передають Патріоти України.

Тема прес-конференції заявлена як «Концепція системних змін України як унітарної децентралізованої республіки».

Раніше презентацію планували провести в понеділок 26 грудня у Києві. Але в неділю ввечері на Фейсбук-сторінці Савченко повідомили, що захід переноситься у зв’язку з хворобою одного з учасників.

Попередньо учасниками прес-конференції, окрім Савченко, були анонсовані Назар Мухачов, сотник 26 сотні Самооборони Майдану, отаман ГО «Українське Козацьке Військо» (м.Київ) і Теодор Дяків, представник експертної групи «Народний суверенітет» (м. Львів).

Теодор Дяків був депутатом Львівської міської ради у 2006-2010 рр. До ради він обирався за списком «Блоку Юлії Тимошенко», але потім покинув фракцію, був засвічен в стосунках з людьми Медведчука.

Про Назара Мухачова відомо, що він вчився на механіко-математичному факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка, а також у Київському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», а також працював у страховій компанії.