16 Червня, 2024 9:38 am

Вже немає слів…Відмовилися відпускати: в Одесі сталася бійка між ТЦК і медиками, — ЗМІ

На опублікованих кадрах можна побачити людей у військовій формі, а також співробітників “швидкої допомоги”, між якими і сталася бійка. На допомогу колегам приїхали ще кілька карет.

В Одесі стався черговий інцидент, який може бути пов’язаний зі співробітниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП). Бійка, за твердженнями місцевих медіа, трапилася з лікарями “швидкої допомоги”. Фокус зібрав подробиці інциденту.

У Telegram-каналі “Одесса Инфо” з’явилися кадри, на яких присутні люди у військовій формі та медики. За тим, що відбувається, спостерігали перехожі, які й почали знімати все на камеру.

За твердженнями автора публікації, бригада “швидкої допомоги” приїхала в ТЦК і СП Київського району за викликом, проте їх там нібито затримали і відмовилися відпускати.

“Підтримати колег у будівлі ТЦК приїхали інші бригади “швидкої”, — ідеться в повідомленні.

Пізніше джерела “Української Служби Інформації” поділилися новими подробицями, що могло статися на території військкомату насправді.

Стався інцидент, як повідомляється, об 11:00. Водій карети “екстреної медичної допомоги” у свій вихідний завітав до ТЦК і СП у Київському районі, щоб оновити дані, як цього вимагає закон.

У самому військкоматі було ухвалено рішення його не відпускати і на тлі стресу в нього піднявся тиск.

“Йому викликали карету швидкої з лікарем та фельдшером, однак, станом на 15:00 їх також не хотіли випускати аби госпіталізувати постраждалого водія”, — ідеться в повідомленні.

Чим у результаті закінчилася історія — невідомо. У Київському РТЦК і СП ніяк не коментували інцидент на момент публікації матеріалу.

 

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *