19 Липня, 2024 12:24 pm

“Не виправдала надій”: стало відомо, чи буде звільнено Реброва зі збірної України

Головний тренер збірної України Сергій Ребров продовжить роботу з національною командою, незважаючи на невдалий виступ “синьо-жовтих” на чемпіонаті Європи-2024 у Німеччині.

Роботу 50-річного фахівця оцінили позитивно і тепер перед ним стоять нові завдання – зокрема, потрапляння на ЧС-2026.

Про це заявив президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко за підсумками засідання виконкому організації, йдеться на її офіційному сайті. Легендарний нападник зазначив, що на Євро-2024 збірна набрала найбільшу кількість очок в історії виступів на континентальних першостях.

“На самому чемпіонаті збірна не виправдала сподівань і не вийшла з групи. Основною причиною став провальний перший матч, в якому ми поступилися збірній Румунії. На жаль, у наступних матчах виправити ситуацію не вдалося, хоча команда Сергія Реброва і змогла набрати чотири очки — це найбільший результат за весь час виступів збірної України у фінальних турнірах Євро. Але слід згадати, що Сергій Ребров очолив збірну вже після початку відбірного циклу. У цілому виконком УАФ підтримав напрямок розвитку національної збірної й висловив повну довіру та підтримку тренерському штабу Сергія Реброва”, – наголосив Шевченко.

"Не виправдала надій": стало відомо, чи буде звільнено Реброва зі збірної України
"Не виправдала надій": стало відомо, чи буде звільнено Реброва зі збірної України

 

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *